skupina historického šermu

Rozšiř naše řady!

naše skupina stále nabírá nové členy a členky. Pokud máš zájem užít si spoustu zábavy, chceš se naučit šermířskému umění, zajímá tě historie nebo chceš jen dělat něco co má smysl - zavolej, napiš, rádi uvítáme nové tváře.

Aktivní členové

sir Siba

Jeho šermířské dovednosti jsou podtrženy mnoha vítězstvími v širokém okolí obávaném, Kruhu zrady. Pro svůj energický přístup, organizační schopnosti a zvučný hlas je dominantní postavou ve skupině.

Oblíbené zbraně:
Gotika: meč a štít
Třicetiletá válka: arkebuza a kord
II. světová válka: Partyzán a ruský vojín

 

Peťa

Jiřík

Michal

Ondera

Čestní členové

Evelínka polní žínka

V současné době jediný aktivní ženský prvek ve skupině. Její krásou zůstal očarován nejeden sedlák, teda vlastně jeden sedlák. Za normálních okolností by neublížila ani mouše, stačí však, aby chytla tesák do ruky a je to hotová smršť.

Oblíbené zbraně:
Gotika: tesák
Třicetiletá válka: píka

 

Daniel z Bart

Bezedná studnice nápadů, která snad nikdy nevyschne. Není dne, kdy by nepřišel s něčím novým. Snad jen osud tomu chce nebo konzervativní přístup ostatních sedláků, že se jen málo z jeho nápadů dostane do fáze realizace. Mimo to je též sqělý otec a manžel.

Oblíbené zbraně:
Gotika: jedenapůlruční meč, sekera :-)

Akrobatka Lilili

Nyní akrobatka ve výslužbě o to víc matka ve službě. Její nikdy neopouštějící a nakažlivý optimismus by dokázal rozesmát i mrtvého. Proto je škoda, že jezdí jen na málo akcí, ale vzhledem k jejím povinnostem, které plní na jedničku, je to pochopitelné.

 

Anka

Erární sedlácké dítě. Jak se říká „Matka je vždy jistá, otec nejistý“. V tomto případě si nejsme jistí vůbec ničím, proto malá Anka byla přiřazena dvěma nejodpovědnějším z nás. Stejně jí máme všickni rádi :-)

 

Josef von Drachen

Občas má i světlé chvilky, ve kterých se s ním dá normálně bavit, v opačném případě mluví až moc anebo vůbec. Krom toho zastává funkci pokladníka, což je naprosto zbytečné neboť sedlácká pokladna zeje prázdnotou.

Oblíbené zbraně:
Gotika: jedenapůlruční meč

Joomla SEF URLs by Artio